Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta

Pouta

Pouta plyšová růžováPouta na ruce nejsou nijak neobvyklou erotickou pomůckou. Pořizují si je páry, které mají rádi submisivně-dominantní hry.

Provedení pout jako erotické hračky jsou různá. Všechna jsou však uprostřed spojené pevným řetízkem. K poutům v každém sexshopu dostanete klíček, který je však univerzální pro všechna pouta.

Pouta mají univerzální velikost, takže se hodí na jakoukoliv ruku. Pouta totiž můžete povolit či je naopak utáhnout.

Použití pout je jednouché. Zkrátka se nasadí a zavřou. Většina pout v sexshopu má ještě malé tlačítko, které spoutanému umožní osvobodit se. Je to pojistka pro případ nouze.

Jaká pořídit pouta na ruce?

Hledáte vhodná pouta pro vaše sexuální hrátky? Na trhu je mnoho pout. Nejlepší je vybírat taková, které vám umožňují nastavení velikosti, budete mít jistotu, že vám či vašemu/vaší partnerovi/partnerce dobře padnou. Kromě pout seženete v sexshopu i různé popruhy, obojky, masky atd.

Koupit

Pouta na ruce - kůžeKožená pouta

Oblíbená jsou pouta z koženého materiálu. V erotických obchodech seženete různé druhy těchto pout. Kvalitně zpracovaná kožená pouta jsou příjemná na zápěstí a snadno se u nich nastavuje zapínání. Kožená pouta mohou být na ruce i na nohy.

Kožená pouta jsou zpravidla spojená kovovým řetízkem. Na konci je často karabinka, která vám umožní nastavit délku řetízku.

Koupit kožená pouta

Pouta na ruce - plyšPlyšová pouta

Chcete zkusit pouta při sexu, ale kožený pásek či kov ve vás budí moc velkou drsnost. Bojíte se, že by se vám mohly z pout udělat na rukou modřiny? Pořiďte si plyšová pouta. Vypadají něžněji a kožíšek je příjemný na ruce. Mohou být pojímané i jako žertovný dárek pro někoho ve vašem okolí. Samozřejmě pro někoho, koho pouta nepohorší.

Koupit


Diskuse (28 komentářů)

Miloš, (15. 08. 2012 09:00) Reagovat
Jestli jsou samotná pouta pro někoho sado maso, tak by měl vidět, co vůbec BDSM obnáší. Já tedy také nejsem příznivcem nějakých kruťáren, ale pouta jsou z mého pohledu úplně nevinné.:)
Daniela, (24. 09. 2012 13:01) Reagovat
Musím říci, že když na mě partner po pár měsíců vztahu (to už je několik let zpátky) vybalil pouta, bála jsem se, aby nechtěl časem stupňovat a nevedlo to k sado maso, ale vůbec to tak nebylo a překvapilo mě, jak moc se mi to s pouty líbí, i když já sama bych s s tím asi nepřišla.
Kačaba, (27. 09. 2012 06:51) Reagovat
Tak mě dlouho pouta lákaly, ale bála jsme se jen navrhnout, až potom jednou jsem se osmělila. Je to fajn a ještě je dobrý, když se u toho zavážou oči.
Ivana, (02. 11. 2012 11:40) Reagovat
Pouta chystám pro svého milého k Vánocům. Nikdy jsem to s pouty nezkoušela, ale vždycky mě to lákalo. Tak je na čase to vyzkoušet. Už jsme tohle téma trochu naťukli, takže vím, že partner rozhodně není proti. Naopak...
LK, (20. 11. 2012 07:39) Reagovat
[quote name="Ivana"]Pouta chystám pro svého milého k Vánocům. Nikdy jsem to s pouty nezkoušela, ale vždycky mě to lákalo. Tak je na čase to vyzkoušet. Už jsme tohle téma trochu naťukli, takže vím, že partner rozhodně není proti. Naopak...[/quote]Je o fajn, my jsme si na dovolené koupili jen taková levná pouta pro děti, když si hrajou na policajty. Mělo to být jen tak ze srandy, ale příjemně náš překvapilo, že nás to fakt hodně bavilo a zdržovalo. Hned po návratu z dovči jsme si proto koupili pouta v sexshopu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Pouta na ruce
Kontakty