Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta

Pouta

Pouta plyšová růžováPouta na ruce nejsou nijak neobvyklou erotickou pomůckou. Pořizují si je páry, které mají rádi submisivně-dominantní hry.

Provedení pout jako erotické hračky jsou různá. Všechna jsou však uprostřed spojené pevným řetízkem. K poutům v každém sexshopu dostanete klíček, který je však univerzální pro všechna pouta.

Pouta mají univerzální velikost, takže se hodí na jakoukoliv ruku. Pouta totiž můžete povolit či je naopak utáhnout.

Použití pout je jednouché. Zkrátka se nasadí a zavřou. Většina pout v sexshopu má ještě malé tlačítko, které spoutanému umožní osvobodit se. Je to pojistka pro případ nouze.

Jaká pořídit pouta na ruce?

Hledáte vhodná pouta pro vaše sexuální hrátky? Na trhu je mnoho pout. Nejlepší je vybírat taková, které vám umožňují nastavení velikosti, budete mít jistotu, že vám či vašemu/vaší partnerovi/partnerce dobře padnou. Kromě pout seženete v sexshopu i různé popruhy, obojky, masky atd.

Koupit

Pouta na ruce - kůžeKožená pouta

Oblíbená jsou pouta z koženého materiálu. V erotických obchodech seženete různé druhy těchto pout. Kvalitně zpracovaná kožená pouta jsou příjemná na zápěstí a snadno se u nich nastavuje zapínání. Kožená pouta mohou být na ruce i na nohy.

Kožená pouta jsou zpravidla spojená kovovým řetízkem. Na konci je často karabinka, která vám umožní nastavit délku řetízku.

Koupit kožená pouta

Pouta na ruce - plyšPlyšová pouta

Chcete zkusit pouta při sexu, ale kožený pásek či kov ve vás budí moc velkou drsnost. Bojíte se, že by se vám mohly z pout udělat na rukou modřiny? Pořiďte si plyšová pouta. Vypadají něžněji a kožíšek je příjemný na ruce. Mohou být pojímané i jako žertovný dárek pro někoho ve vašem okolí. Samozřejmě pro někoho, koho pouta nepohorší.

Koupit


Diskuse (28 komentářů)

Ali, (19. 04. 2013 05:37) Reagovat
Pouta jsou i naší oblíbenou hračkou. Občas to chce nějakou změnu a zpestření a s pouty se nám to oběma líbí.
Kája, (23. 04. 2013 13:40) Reagovat
Pouta ještě doma nemáme, ale není to špatný nápad. Doufám, že to partnerka nepochopí jako náznak sado maso, ale já myslím, že samotná pouta skoro nikdo takhle nebere. Nebo někdo z vás jo? Já zase abych mladou moc nevyděsil.:)
Inna, (27. 05. 2013 11:34) Reagovat
Kájo, já si zpočátku nebyla jistá, jestli to chci. Trochu mi to zavánělo sado maso, protože jsem s pouty neměla zkušenost, ale nakonec jsem byla ráda, že jsme to zkusili a dodnes je občas rádi používáme. Zkuste to partnerce navrhnout, popřípadě vysvětlit.
Veronika, (24. 06. 2013 08:00) Reagovat
My jsme se k poutům dostali docela netradičním způsobem. Přítel vyklízel u rodičů půdu, kde měl své hračky z dětství a mezi nimi byly i policejní pouta (taková hračka pro děti umělohmotná), tak je přivezl a ze srandy jsme to zkusili a krátce na to jsme si už pořizovali pouta ze sexshopu.:)
véna, (02. 07. 2013 14:44) Reagovat
Na tu dětskou hračku si pamatuju, také jsem si s ní hrál na policisty. Na to zkusit si to, jestli se to bude partnerce líbíit, by byly ideální, ale zkusím nejdříve šátek, a když se jí to zalíbí, tak koupíme nějaký pěkný pouta.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Pouta na ruce
Kontakty