Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta

Pouta

Pouta plyšová růžováPouta na ruce nejsou nijak neobvyklou erotickou pomůckou. Pořizují si je páry, které mají rádi submisivně-dominantní hry.

Provedení pout jako erotické hračky jsou různá. Všechna jsou však uprostřed spojené pevným řetízkem. K poutům v každém sexshopu dostanete klíček, který je však univerzální pro všechna pouta.

Pouta mají univerzální velikost, takže se hodí na jakoukoliv ruku. Pouta totiž můžete povolit či je naopak utáhnout.

Použití pout je jednouché. Zkrátka se nasadí a zavřou. Většina pout v sexshopu má ještě malé tlačítko, které spoutanému umožní osvobodit se. Je to pojistka pro případ nouze.

Jaká pořídit pouta na ruce?

Hledáte vhodná pouta pro vaše sexuální hrátky? Na trhu je mnoho pout. Nejlepší je vybírat taková, které vám umožňují nastavení velikosti, budete mít jistotu, že vám či vašemu/vaší partnerovi/partnerce dobře padnou. Kromě pout seženete v sexshopu i různé popruhy, obojky, masky atd.

Koupit

Pouta na ruce - kůžeKožená pouta

Oblíbená jsou pouta z koženého materiálu. V erotických obchodech seženete různé druhy těchto pout. Kvalitně zpracovaná kožená pouta jsou příjemná na zápěstí a snadno se u nich nastavuje zapínání. Kožená pouta mohou být na ruce i na nohy.

Kožená pouta jsou zpravidla spojená kovovým řetízkem. Na konci je často karabinka, která vám umožní nastavit délku řetízku.

Koupit kožená pouta

Pouta na ruce - plyšPlyšová pouta

Chcete zkusit pouta při sexu, ale kožený pásek či kov ve vás budí moc velkou drsnost. Bojíte se, že by se vám mohly z pout udělat na rukou modřiny? Pořiďte si plyšová pouta. Vypadají něžněji a kožíšek je příjemný na ruce. Mohou být pojímané i jako žertovný dárek pro někoho ve vašem okolí. Samozřejmě pro někoho, koho pouta nepohorší.

Koupit


Diskuse (28 komentářů)

Hedvika, (28. 01. 2013 07:44) Reagovat
My jsme také k poutům došli postupně. Nejdříve jsme používali šátek na svázání rukou. To nás oba hodně nažhavilo a chtěli jsme to ještě víc zkusit s pouty a bylo to (a pořád je) s nimi lepší. Je to dráždivý a teď jsme si do toho začali vymýšlet i různé hry a to je ještě lepší...:)
Anetta, (30. 01. 2013 07:35) Reagovat
My také používáme šátek - buď na svázání rukou, ale zajímavé je i zavázání očí. Má to neuvěřitelný erotický náboj. Možná bysme také mohli zkusit pouta. Musím přiznat, že mě to zatím vůbec nenapadlo.
Petra, (19. 02. 2013 11:19) Reagovat
Pouta jsou jedinou pomůckou, kterou při sexu s partnerem používáme a vystačíme si s nimi, ale na soukromé hrátky mám ještě skleněné dildo. Je úžasné.:)
Eliška, (15. 03. 2013 06:05) Reagovat
Pouta jsou rajcovní. O tom žádná. Dodá to sexu jiskru. Ani nevím, jak už dlouho je používáme, ale několik roků už to bude.:)
Kami, (26. 03. 2013 07:45) Reagovat
Čtu si tyhle příspěvky a říkám se, kam se poděla naše pouta. Jeden čas jsme je docela používali, ale šlo o levný model. Asi partnera překvapím, pořídím je a znovu je zavedeme. Už jsme dlouho neměli experimentální období...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Pouta na ruce
Kontakty