Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta

Pouta

Pouta plyšová růžováPouta na ruce nejsou nijak neobvyklou erotickou pomůckou. Pořizují si je páry, které mají rádi submisivně-dominantní hry.

Provedení pout jako erotické hračky jsou různá. Všechna jsou však uprostřed spojené pevným řetízkem. K poutům v každém sexshopu dostanete klíček, který je však univerzální pro všechna pouta.

Pouta mají univerzální velikost, takže se hodí na jakoukoliv ruku. Pouta totiž můžete povolit či je naopak utáhnout.

Použití pout je jednouché. Zkrátka se nasadí a zavřou. Většina pout v sexshopu má ještě malé tlačítko, které spoutanému umožní osvobodit se. Je to pojistka pro případ nouze.

Jaká pořídit pouta na ruce?

Hledáte vhodná pouta pro vaše sexuální hrátky? Na trhu je mnoho pout. Nejlepší je vybírat taková, které vám umožňují nastavení velikosti, budete mít jistotu, že vám či vašemu/vaší partnerovi/partnerce dobře padnou. Kromě pout seženete v sexshopu i různé popruhy, obojky, masky atd.

Koupit

Pouta na ruce - kůžeKožená pouta

Oblíbená jsou pouta z koženého materiálu. V erotických obchodech seženete různé druhy těchto pout. Kvalitně zpracovaná kožená pouta jsou příjemná na zápěstí a snadno se u nich nastavuje zapínání. Kožená pouta mohou být na ruce i na nohy.

Kožená pouta jsou zpravidla spojená kovovým řetízkem. Na konci je často karabinka, která vám umožní nastavit délku řetízku.

Koupit kožená pouta

Pouta na ruce - plyšPlyšová pouta

Chcete zkusit pouta při sexu, ale kožený pásek či kov ve vás budí moc velkou drsnost. Bojíte se, že by se vám mohly z pout udělat na rukou modřiny? Pořiďte si plyšová pouta. Vypadají něžněji a kožíšek je příjemný na ruce. Mohou být pojímané i jako žertovný dárek pro někoho ve vašem okolí. Samozřejmě pro někoho, koho pouta nepohorší.

Koupit


Diskuse (28 komentářů)

Jessica, (07. 08. 2013 05:11) Reagovat
My máme doma plyšová pouta, ale porozhlížím se po nějakých kožených. Ty by mohly být ještě lepší.
Erika, (07. 10. 2013 08:54) Reagovat
Mě se designově pro ten efekt líbí klasická kovová pouta. Máte s nimi někdo zkušenosti? Zajímalo by mě, jestli se nezařezávají do rukou a nebolí to. Líbí se mi to pro ten psychologickej efekt, ale jinak mě bolest nijak nevzrušuje.
Jirka, (17. 11. 2013 16:36) Reagovat
[quote name="Erika"]Mě se designově pro ten efekt líbí klasická kovová pouta. Máte s nimi někdo zkušenosti? Zajímalo by mě, jestli se nezařezávají do rukou a nebolí to. Líbí se mi to pro ten psychologickej efekt, ale jinak mě bolest nijak nevzrušuje.[/quote]Ahoj, nebolí, když moc neutáhneš,asi záleží, ale nezařezávají se, pokud se s nimi nějak dramaticky nezachází. Také nemám rád, když to bolí, byť pevnost spoutání mi je příjemná :)
Jarda, (04. 12. 2013 10:11) Reagovat
Rád bych pořídil pouta partnerce, aby spoutala ona mě. Uvidím, jak se na to bude tvářit, moc jsme spolu o tom nemluvili, ale radši bych je koupil a naznačil, tak snad to bude mít úspěch.
danča, (05. 09. 2014 06:06) Reagovat
Mě jednou takhle překvapil partner. Když jsme si "hráli", vytáhl pouta z pod polštáře a spoutal mě. Trochu mě to zaskočilo, ale nedala jsem na sobě nic znát a nakonec jsme si to s pouty parádně užili. Byla jsem ale ráda, že má ten kožíšek, ty jsou podle mě lepší, protože je tam sice ta bezmoc, ale zároveň jsou pohodlné.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Pouta na ruce
Kontakty