Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod A čím si ještě okořenit sex?

A čím si ještě okořenit sex?

Zaujal vás sex s pouty a chcete více experimentovat? Možností máte mnoho a existuje i mnoho erotických pomůcek, které vám v tom pomůžou. Chcete, aby váš protějšek byl úplně bezmocný? Zavažte mu oči. Pak už si s ním můžete dělat úplně, co chcete. Mnoho lidí uvádí, že když má jejich partner či partnerka zavázané oči a nekouká na ně, dokáží se v sexu více odvázat a experimentovat. Zkuste to také. Sex je přeci o experimentování.

Koupit


Diskuse (25 komentářů)

ANETA, (17. 04. 2012 07:44) Reagovat
Jj, také se snažíme okořenit milostný život. Ono je to po pěti letech vztahu třeba. Občas jsou to svíčky, olejíčky, pouta, zavazování očí...Nic dramatickýho, ale zkoušíme různé věci.
SVĚTLENA, (23. 05. 2012 03:29) Reagovat
No právě...Není nic horšího než stereotypní vztah. V jednom takovém jsem byla a musela jsem z něj ven. Když po třech letech je sex tak nechutně stereotypní, co by člověk mohl čekat za dvacet let. Navíc to vypadalo, že to partnerovi maximálně vyhovuje a nehodlá s tím nic dělat.
POW, (25. 05. 2012 06:02) Reagovat
Okořenit sex se dá různě, ale fakt, že musí chtít oba. Ten můj na to taky moc není. Nějaká pouta, svíčky, atd. Ale něco na něj musím vyzkoušet. Začínám se dost nudit a to není dobré.
Jirka, (12. 06. 2012 08:07) Reagovat
Tak zrovna co se týče různého okořenění, tak musí chtít oba. Myslím, že na různé pomůcky je moje partnerka moc konzervativní. Vyhovuje jí klasika a sotva občas se dá přemluvit alespoň k orálu.
Pavlinka, (25. 07. 2012 07:27) Reagovat
Každá erotická pomůcka je dobrá a oživení sexuálního života. Čas od času si také zahrajeme nějakou erotickou hru, jako že jsme v jiných rolích. Nevěřili byste, jak chlapa může vzrušovat představa, když mu "jakoby" prostitutka nabízí své služby. Možná to vzrušuje jen mého chlapa, ale stejně to doporučuju zkusit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty