Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta a spoutávání

Pouta a spoutávání

Láká vás sex s pouty? Určitě to je zajímavé oživení a ne každý, kdo má rád v sexu pouta, musí být vyznavačem BDSM, i když samozřejmě může. Pojďme si o spoutávání a poutech povědět více.

O spoutávání

Pouta plyšová bíláSamotné spoutávání v sexu není o bolesti. Z toho důvodu nepovažujeme spoutávání samo o sobě za sadomasochistickou praktiku.

A o čem tedy spoutávání je a co na něm lidé vidí? Díky poutům si můžete zkusit, jaké to je, když je váš partner naprosto bezmocný, a vy si s ním můžete dělat, co chcete. Mnohé lidi tato představa velmi vzrušuje. Možná ale nejste dominantní typ a naopak vás vzrušuje, když vás má někdo ve své moci. Pak si můžete vyzkoušet obrácenou roli. Sex s náznakem dominance a submise bude velmi zajímavý. Samozřejmě sex s pouty lze provozovat pouze s partnerem, kterému plně důvěřujeme.

 

 

Koupit

Touží ženy a muži po spoutání?

Mnoho lidí obecně považuje pouta za něco, co je za hranicí „normálního“ sexu. Jenže je otázkou, co je normální sex. Každý ho chápe jinak. To, co pro někoho může být běžnou součástí sexuálních hrátek, může být už pro jiného člověka perverzní.

Přitom různé výzkumy ukazují, že ženy často sní o drsnějším sexu, při kterém jsou spoutány a podřízeny svému partnerovi. Často však tyto sny nerealizují, protože se právě bojí, že by mohly být označené za perverzní.

Koupit


Diskuse (29 komentářů)

LUCINKA, (30. 11. 2011 09:48) Reagovat
Pouta mě vždycky vzrušovala a nedávno jsem si je pořídila a je to pecka. To vzrušení, že člověk je v absolutní moci svého partnera...Dělalo mi to dobře.
IVUŠE, (30. 12. 2011 12:23) Reagovat
Mě také baví spoutávání...I když s přítelem nemáme vyznačenou dominanci a submisi. Někdy spoutávám já jeho, někdy on mě a mě baví obojí. Je to fajn a oživení sexu. Dobrý je i šátek přes oči.
ZUZANA, (28. 01. 2012 16:29) Reagovat
Já na tom nevidím nic uchvacujího. Ne že by mi to pohoršovalo, ale spíš nevím, jak by mě to mohlo vzrušit. Přijde mi to taková pomůcka k ničemu.
NATALIE, (14. 02. 2012 18:56) Reagovat
Mě se spoutávání líbí, ale nepotřebuju k tomu pouta. Stačí mi šátek nebo opasek od županu...I tak je to dobrý, a protože jde o to spoutání a ne aby v tom byla síla, tak si myslím, že jsou pouta zbytečná.
JARDA, (06. 03. 2012 08:17) Reagovat
Ne že bysme se s partnerkou vždy spoutávali navzájem, ale když je správná nálada a máme dost času se "vyblbnout", tak je to příjemné. Nejdříve nám k tomu stačil šátek, ale před krátkou dobou jsme si pořídili pouta a řekl bych, že je to lepší.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty