Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta

Pouta

Pouta plyšová růžováPouta na ruce nejsou nijak neobvyklou erotickou pomůckou. Pořizují si je páry, které mají rádi submisivně-dominantní hry.

Provedení pout jako erotické hračky jsou různá. Všechna jsou však uprostřed spojené pevným řetízkem. K poutům v každém sexshopu dostanete klíček, který je však univerzální pro všechna pouta.

Pouta mají univerzální velikost, takže se hodí na jakoukoliv ruku. Pouta totiž můžete povolit či je naopak utáhnout.

Použití pout je jednouché. Zkrátka se nasadí a zavřou. Většina pout v sexshopu má ještě malé tlačítko, které spoutanému umožní osvobodit se. Je to pojistka pro případ nouze.

Jaká pořídit pouta na ruce?

Hledáte vhodná pouta pro vaše sexuální hrátky? Na trhu je mnoho pout. Nejlepší je vybírat taková, které vám umožňují nastavení velikosti, budete mít jistotu, že vám či vašemu/vaší partnerovi/partnerce dobře padnou. Kromě pout seženete v sexshopu i různé popruhy, obojky, masky atd.

Koupit

Pouta na ruce - kůžeKožená pouta

Oblíbená jsou pouta z koženého materiálu. V erotických obchodech seženete různé druhy těchto pout. Kvalitně zpracovaná kožená pouta jsou příjemná na zápěstí a snadno se u nich nastavuje zapínání. Kožená pouta mohou být na ruce i na nohy.

Kožená pouta jsou zpravidla spojená kovovým řetízkem. Na konci je často karabinka, která vám umožní nastavit délku řetízku.

Koupit kožená pouta

Pouta na ruce - plyšPlyšová pouta

Chcete zkusit pouta při sexu, ale kožený pásek či kov ve vás budí moc velkou drsnost. Bojíte se, že by se vám mohly z pout udělat na rukou modřiny? Pořiďte si plyšová pouta. Vypadají něžněji a kožíšek je příjemný na ruce. Mohou být pojímané i jako žertovný dárek pro někoho ve vašem okolí. Samozřejmě pro někoho, koho pouta nepohorší.

Koupit


Diskuse (28 komentářů)

Martin, (01. 12. 2014 06:47) Reagovat
Pouta jsou fajn, ale třeba v mých hrátkách s partnerkou už dost ohraný. holt všechno se po čase omrzí a pak je třeba hledat něco dalšího. Svýho času jsme si ale s nimi fakt hodně užili.
Kláry, (05. 03. 2015 10:53) Reagovat
Poutání je dobrá věc. My to neustále rozvíjíme - nejdřív poutání páskem od županu, potom plyšová pouta, normální pouta a teď začínáme poutat i nohy. Je to vzrůšo a jsem zvědavá, kam až to dojde. Těším se na to. Díky experimentům si to v posteli užíváme jako na začátku vztahů, možná ještě víc.
Zdena, (09. 05. 2015 16:01) Reagovat
Tak já mám v sobě docela velkou míru dominance, takže by se mi asi spoutání nelíbilo, ale ani můj partner asi není natolik submisivní, aby mi dovolil, abych ho spoutala a dělala jsem si s ním, co chci.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Pouta na ruce
Kontakty