Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta a spoutávání

Pouta a spoutávání

Láká vás sex s pouty? Určitě to je zajímavé oživení a ne každý, kdo má rád v sexu pouta, musí být vyznavačem BDSM, i když samozřejmě může. Pojďme si o spoutávání a poutech povědět více.

O spoutávání

Pouta plyšová bíláSamotné spoutávání v sexu není o bolesti. Z toho důvodu nepovažujeme spoutávání samo o sobě za sadomasochistickou praktiku.

A o čem tedy spoutávání je a co na něm lidé vidí? Díky poutům si můžete zkusit, jaké to je, když je váš partner naprosto bezmocný, a vy si s ním můžete dělat, co chcete. Mnohé lidi tato představa velmi vzrušuje. Možná ale nejste dominantní typ a naopak vás vzrušuje, když vás má někdo ve své moci. Pak si můžete vyzkoušet obrácenou roli. Sex s náznakem dominance a submise bude velmi zajímavý. Samozřejmě sex s pouty lze provozovat pouze s partnerem, kterému plně důvěřujeme.

 

 

Koupit

Touží ženy a muži po spoutání?

Mnoho lidí obecně považuje pouta za něco, co je za hranicí „normálního“ sexu. Jenže je otázkou, co je normální sex. Každý ho chápe jinak. To, co pro někoho může být běžnou součástí sexuálních hrátek, může být už pro jiného člověka perverzní.

Přitom různé výzkumy ukazují, že ženy často sní o drsnějším sexu, při kterém jsou spoutány a podřízeny svému partnerovi. Často však tyto sny nerealizují, protože se právě bojí, že by mohly být označené za perverzní.

Koupit


Diskuse (29 komentářů)

BÁRA, (22. 05. 2012 03:44) Reagovat
Pouta jsou fajn...Dokáží nás s partnerem hodně rozparádit.
SOŇA, (28. 05. 2012 09:12) Reagovat
"Buďme v sexu nespoutaní", řekl a spoutal mě ruce...Jen taková slovní hříčka mě napadla.:)
Ufe, (23. 07. 2012 11:07) Reagovat
Ale jo, jako oživení dobrý...Parkrát jsme to s partnerem taky zkusili.
Santy, (26. 07. 2012 08:48) Reagovat
Tak někomu se to líbí hodně. Já to párkrát zkusil, ne že by mě to odvařilo úplně, ale je to zajímavé.:)
danielka, (24. 08. 2012 10:25) Reagovat
Také bych chtěla být spoutaná, ale nevím, jestli na to partner je. Nikdy jsem to nenavrhla a on o tom nikdy nemluvil. Tak aby si nemyslel, že jsem perverzní. Zatím si to jen představuju ve své fantazii a dokáže mě to pořádně vzrušit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty