Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta a spoutávání

Pouta a spoutávání

Láká vás sex s pouty? Určitě to je zajímavé oživení a ne každý, kdo má rád v sexu pouta, musí být vyznavačem BDSM, i když samozřejmě může. Pojďme si o spoutávání a poutech povědět více.

O spoutávání

Pouta plyšová bíláSamotné spoutávání v sexu není o bolesti. Z toho důvodu nepovažujeme spoutávání samo o sobě za sadomasochistickou praktiku.

A o čem tedy spoutávání je a co na něm lidé vidí? Díky poutům si můžete zkusit, jaké to je, když je váš partner naprosto bezmocný, a vy si s ním můžete dělat, co chcete. Mnohé lidi tato představa velmi vzrušuje. Možná ale nejste dominantní typ a naopak vás vzrušuje, když vás má někdo ve své moci. Pak si můžete vyzkoušet obrácenou roli. Sex s náznakem dominance a submise bude velmi zajímavý. Samozřejmě sex s pouty lze provozovat pouze s partnerem, kterému plně důvěřujeme.

 

 

Koupit

Touží ženy a muži po spoutání?

Mnoho lidí obecně považuje pouta za něco, co je za hranicí „normálního“ sexu. Jenže je otázkou, co je normální sex. Každý ho chápe jinak. To, co pro někoho může být běžnou součástí sexuálních hrátek, může být už pro jiného člověka perverzní.

Přitom různé výzkumy ukazují, že ženy často sní o drsnějším sexu, při kterém jsou spoutány a podřízeny svému partnerovi. Často však tyto sny nerealizují, protože se právě bojí, že by mohly být označené za perverzní.

Koupit


Diskuse (29 komentářů)

Valerie, (26. 07. 2013 05:54) Reagovat
Pouta mohou být zajímavou pomůckou, ale asi ne pro každého. Já třeba při sexu nedokážu mít ruce v klidu. :P Nechávám si je pěkně volné. Na druhou stranu mohla bych spoutat přítele, ale asi by mě chyběly jeho dotyky...
Jiří, (09. 09. 2013 04:47) Reagovat
Já třeba po spoutání toužím, ale byl bych rád, kdyby s tím přišla partnerka, asi bych se cítil líp. Nevím...I když možná překonám stud a zkusím jí to navrhnout.
Valerie, (13. 02. 2014 12:28) Reagovat
Jirko, tak jí to neříkej přímo "chci spoutat", ale nějak šikovně naznač, určitě se chytí. My si taky hodně věcí naznačujeme a společně objevujeme.
Míša, (11. 03. 2014 10:28) Reagovat
Přítel také přišel s tím, že bychom to mohli zkusit s pouty. Trošku mě to zaskočilo. Proti poutům bych asi nic neměla, ale bojím se, že s "jídlem roste chuť", tak aby potom nesnil o něčem, co mu nemůžu nebo spíš nechci splnit, ale snad ne. uvidíme...
Jitka, (07. 08. 2014 05:23) Reagovat
Pouta jsou fajn. Máme je doma a rádi se k nim vracíme, ale teď bych chtěla zkusit něco víc rajcovního. Nechat se svázat celá nebo tak něco. Líbí se mi pocit bezmoci v posteli, když je chlap dominantní. Je to fakt vzrušující hra.
Karel, (05. 06. 2018 16:33) Reagovat
Jitko,jen by mě zajímalo,jak dlouho jsi v těch poutech ochotná zůstávat,aby to bylo stále sexy.My jsme to zkoušeli 12 i víc hodin.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty