Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta a spoutávání

Pouta a spoutávání

Láká vás sex s pouty? Určitě to je zajímavé oživení a ne každý, kdo má rád v sexu pouta, musí být vyznavačem BDSM, i když samozřejmě může. Pojďme si o spoutávání a poutech povědět více.

O spoutávání

Pouta plyšová bíláSamotné spoutávání v sexu není o bolesti. Z toho důvodu nepovažujeme spoutávání samo o sobě za sadomasochistickou praktiku.

A o čem tedy spoutávání je a co na něm lidé vidí? Díky poutům si můžete zkusit, jaké to je, když je váš partner naprosto bezmocný, a vy si s ním můžete dělat, co chcete. Mnohé lidi tato představa velmi vzrušuje. Možná ale nejste dominantní typ a naopak vás vzrušuje, když vás má někdo ve své moci. Pak si můžete vyzkoušet obrácenou roli. Sex s náznakem dominance a submise bude velmi zajímavý. Samozřejmě sex s pouty lze provozovat pouze s partnerem, kterému plně důvěřujeme.

 

 

Koupit

Touží ženy a muži po spoutání?

Mnoho lidí obecně považuje pouta za něco, co je za hranicí „normálního“ sexu. Jenže je otázkou, co je normální sex. Každý ho chápe jinak. To, co pro někoho může být běžnou součástí sexuálních hrátek, může být už pro jiného člověka perverzní.

Přitom různé výzkumy ukazují, že ženy často sní o drsnějším sexu, při kterém jsou spoutány a podřízeny svému partnerovi. Často však tyto sny nerealizují, protože se právě bojí, že by mohly být označené za perverzní.

Koupit


Diskuse (29 komentářů)

Sis, (09. 04. 2013 17:04) Reagovat
Možná je to s příběhem zajímavější, ale i samotné spoutání rukou a následná soulož má své kouzlo.
Zdenda, (16. 04. 2013 06:29) Reagovat
Když si tady tak čtu o spoutávání. Vždycky se mi vybaví (ne že by se mi to někdy stalo, ale spíš z filmů a historek), ta situace, kdy člověk pak nemůže najít klíček na odemknutí dotyčného, ale to asi u moderních erotických pomůcek je řešené nějakou pojistkou, nebo se to fakt stává? Docela by mě to zajímalo.
Léňa, (29. 05. 2013 08:10) Reagovat
[quote name="Zdenda"]Když si tady tak čtu o spoutávání. Vždycky se mi vybaví (ne že by se mi to někdy stalo, ale spíš z filmů a historek), ta situace, kdy člověk pak nemůže najít klíček na odemknutí dotyčného, ale to asi u moderních erotických pomůcek je řešené nějakou pojistkou, nebo se to fakt stává? Docela by mě to zajímalo.[/quote]Pokud na to člověk použije fakt pouta koupený v sexshopu, tak to pojistku má, takže nehrozí, že byste v noci museli volat zámečníka, až abyste zjistili, že klíče nejsou.:)
Emil, (21. 06. 2013 05:47) Reagovat
Škoda, že zrovna není nikdo, kdo by mě spoutal. Ne že bych se bez toho neobešel, ale s předchozí partnerkou jsme v tomto směru trochu experimentovali a bavilo nás to hodně. Žádné sado maso - pouze ten pocit moci a bezmoci. Bylo to zajímavě vzrušující.
Hedvika, (08. 07. 2013 04:02) Reagovat
Souhlasím - pocit je to zajímavej, zvláštně vzrušující. Také si občas s partnerem zavážeme ruce...A někdy i dáme pásku přes oči. Je to zajímavé, ale já když nic nevidím, tak se dokážu lépe uvolnit a vnímám pak jen partnerovi dotyky a je to super.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty