Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta a spoutávání

Pouta a spoutávání

Láká vás sex s pouty? Určitě to je zajímavé oživení a ne každý, kdo má rád v sexu pouta, musí být vyznavačem BDSM, i když samozřejmě může. Pojďme si o spoutávání a poutech povědět více.

O spoutávání

Pouta plyšová bíláSamotné spoutávání v sexu není o bolesti. Z toho důvodu nepovažujeme spoutávání samo o sobě za sadomasochistickou praktiku.

A o čem tedy spoutávání je a co na něm lidé vidí? Díky poutům si můžete zkusit, jaké to je, když je váš partner naprosto bezmocný, a vy si s ním můžete dělat, co chcete. Mnohé lidi tato představa velmi vzrušuje. Možná ale nejste dominantní typ a naopak vás vzrušuje, když vás má někdo ve své moci. Pak si můžete vyzkoušet obrácenou roli. Sex s náznakem dominance a submise bude velmi zajímavý. Samozřejmě sex s pouty lze provozovat pouze s partnerem, kterému plně důvěřujeme.

 

 

Koupit

Touží ženy a muži po spoutání?

Mnoho lidí obecně považuje pouta za něco, co je za hranicí „normálního“ sexu. Jenže je otázkou, co je normální sex. Každý ho chápe jinak. To, co pro někoho může být běžnou součástí sexuálních hrátek, může být už pro jiného člověka perverzní.

Přitom různé výzkumy ukazují, že ženy často sní o drsnějším sexu, při kterém jsou spoutány a podřízeny svému partnerovi. Často však tyto sny nerealizují, protože se právě bojí, že by mohly být označené za perverzní.

Koupit


Diskuse (29 komentářů)

Irma, (11. 10. 2012 13:21) Reagovat
Danielko, to zrovna není něco, co by mohlo být považované za perverzní. I když na tom nebude váš partner shledávat nic světoborného, tak si myslím, že by to nemělo přispět k tomu, aby si o vás myslel něco špatného.
Zdena, (25. 10. 2012 09:28) Reagovat
[quote name="Irma"]Danielko, to zrovna není něco, co by mohlo být považované za perverzní. I když na tom nebude váš partner shledávat nic světoborného, tak si myslím, že by to nemělo přispět k tomu, aby si o vás myslel něco špatného.[/quote]Určitě to nic špatného ani perverzního není, ale lidi jsou různí a i někteří mladí lidé jsou občas překvapivě dost puritánští. I když myslím, že se situace postupně zlepšuje. Jinak by se sexshopy neměly takový rozmach a já myslím, že se dnes těší vcelku velké oblibě.
Paul, (29. 12. 2012 12:54) Reagovat
Zdeno, jen se nenechte mýlit. Někteří jen vypadají, že jsou puritánští a člověk by se divil, kdyby viděl sexuální pomůcky, které mají doma.:)
Denisa, (27. 02. 2013 08:12) Reagovat
S pouty mohou být zajímavé hrátky, ale kromě pout to chce i jistou dávku fantazie, ale tu my s přítelem naštěstí máme.
Lenka, (27. 03. 2013 08:18) Reagovat
Na spoutávání každopádně něco je. Také mě to vcelku baví, ale musí být více času a nálada, aby si k tomu pár mohl rozvinout i nějaký příběh. Není to jen o tom spoutat ruce a normálně si zasouložit, alespoň to si myslím já.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty