Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pouta a spoutávání

Pouta a spoutávání

Láká vás sex s pouty? Určitě to je zajímavé oživení a ne každý, kdo má rád v sexu pouta, musí být vyznavačem BDSM, i když samozřejmě může. Pojďme si o spoutávání a poutech povědět více.

O spoutávání

Pouta plyšová bíláSamotné spoutávání v sexu není o bolesti. Z toho důvodu nepovažujeme spoutávání samo o sobě za sadomasochistickou praktiku.

A o čem tedy spoutávání je a co na něm lidé vidí? Díky poutům si můžete zkusit, jaké to je, když je váš partner naprosto bezmocný, a vy si s ním můžete dělat, co chcete. Mnohé lidi tato představa velmi vzrušuje. Možná ale nejste dominantní typ a naopak vás vzrušuje, když vás má někdo ve své moci. Pak si můžete vyzkoušet obrácenou roli. Sex s náznakem dominance a submise bude velmi zajímavý. Samozřejmě sex s pouty lze provozovat pouze s partnerem, kterému plně důvěřujeme.

 

 

Koupit

Touží ženy a muži po spoutání?

Mnoho lidí obecně považuje pouta za něco, co je za hranicí „normálního“ sexu. Jenže je otázkou, co je normální sex. Každý ho chápe jinak. To, co pro někoho může být běžnou součástí sexuálních hrátek, může být už pro jiného člověka perverzní.

Přitom různé výzkumy ukazují, že ženy často sní o drsnějším sexu, při kterém jsou spoutány a podřízeny svému partnerovi. Často však tyto sny nerealizují, protože se právě bojí, že by mohly být označené za perverzní.

Koupit


Diskuse (29 komentářů)

Enrique, (01. 09. 2014 19:15) Reagovat
Užitočné informácie. Fortfunate som zistil web náhoda a že som prekvapil prečo sa to nehoda ani sa stalo predom !
Patricie, (30. 04. 2015 17:33) Reagovat
Jak tak čtu různé weby, tak lidem se hodně líbí spoutávání. Já to osobně nechápu. Cítila bych se trochu hloupě, nebo...nevím, jak to říct...Nepatřičně. Nechat se jen tak dobrovolně spoutat. Opravdu to tolika lidem dělá dobře?
Karel, (05. 06. 2018 16:20) Reagovat
Zajímalo by mne,jak dlouho jste schopni v těch poutech zůstat,když třeba partner tvrdě usne,nebo náhodou odejde za jinými povinnostmi a klíček od pout si vezme sebou,případně jen tak bez vysvětlení odmítne pouta odemknout.My jsme to zkusili a do 12 hodin je to ještě zábavné,ale další hodiny už se začínají ozývat nejprve mírné bolesti v pažích při spoutání rukou za zády.Je mezi námi nějaký rekordman?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty