Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod A čím si ještě okořenit sex?

A čím si ještě okořenit sex?

Zaujal vás sex s pouty a chcete více experimentovat? Možností máte mnoho a existuje i mnoho erotických pomůcek, které vám v tom pomůžou. Chcete, aby váš protějšek byl úplně bezmocný? Zavažte mu oči. Pak už si s ním můžete dělat úplně, co chcete. Mnoho lidí uvádí, že když má jejich partner či partnerka zavázané oči a nekouká na ně, dokáží se v sexu více odvázat a experimentovat. Zkuste to také. Sex je přeci o experimentování.

Koupit


Diskuse (25 komentářů)

Milda, (16. 08. 2012 10:47) Reagovat
Já jsem si občas takovou hru zahrát s minulou partnerkou a bylo to super. Myslím, že by z ní byla dobrá herečka. šlo jí to úžasně, ale zkusil jsem to navrhnout mé současné partnerce a nějak se na to netvářila. Spíš to přešla a už se na to řeč nedostala.
Oskar, (23. 08. 2012 08:49) Reagovat
Já bych rád okořenil sex tím, že bych to zkusil ve třech. Já, partnerka a nějaká holka. Čím dál mě tato představa víc láká, ale myslím, že moje partnerka by k tomu svolná nebyla a navíc by s mohla urazit. Tak asi zůstanu jen v říši snů.
Karolína, (27. 08. 2012 09:19) Reagovat
Já bych třeba do sexu ve třech nešla. I když normálně žárlivá nejsem, tohle by mě vadilo a bála bych se, že to naruší náš vztah, nebo pak to partnera začne s "jenom" jednou holkou v posteli nudit.
Majda, (05. 09. 2012 09:31) Reagovat
Tak je fakt, že sex ve třech není pro každého. Málokdo ho zkousne. Já bych do toho také nešla, myslím se svým partnerem a cizí holkou, ale docela by mě lákalo (kdybych byla sama), dělat nějakému páru tu cizí holku.:)
Iveta, (26. 09. 2012 06:12) Reagovat
Nejsem puritánská ani nijak konzervativní, ale sex ve třech, kde bych byla já, parter a nějaká holka bych prostě nedala. Myslím, že by mi to žralo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty