Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod A čím si ještě okořenit sex?

A čím si ještě okořenit sex?

Zaujal vás sex s pouty a chcete více experimentovat? Možností máte mnoho a existuje i mnoho erotických pomůcek, které vám v tom pomůžou. Chcete, aby váš protějšek byl úplně bezmocný? Zavažte mu oči. Pak už si s ním můžete dělat úplně, co chcete. Mnoho lidí uvádí, že když má jejich partner či partnerka zavázané oči a nekouká na ně, dokáží se v sexu více odvázat a experimentovat. Zkuste to také. Sex je přeci o experimentování.

Koupit


Diskuse (25 komentářů)

Regina, (23. 10. 2012 13:25) Reagovat
[quote name="Oskar"]Já bych rád okořenil sex tím, že bych to zkusil ve třech. Já, partnerka a nějaká holka. Čím dál mě tato představa víc láká, ale myslím, že moje partnerka by k tomu svolná nebyla a navíc by s mohla urazit. Tak asi zůstanu jen v říši snů.[/quote]Tak ji zkus naťuknout nenápadně, třeba by do toho i šla, ale stejně jako ty o tom nechce mluvit nahlas. Lidi mají různé erotické choutky...:)
Tomáš, (28. 12. 2012 18:25) Reagovat
My jsme s partnerkou také chtěli oživit sex, tak jsme si půjčili kamasútru. V něčem to naše sexuální hrátky obohatilo, ale mnoho poloh je naprosto nepoužitelných. Nedá se to - je to o úraz, a nebo jsme tak nešikovní.:)
Lele, (17. 01. 2013 17:17) Reagovat
prave jsem si poridila pouta a uvazuju o zavazani oci,ale mam pritele noveho tak mesic a nevim,jeste se stydim :oops:
Alena, (31. 01. 2013 09:39) Reagovat
[quote name="Lele"]prave jsem si poridila pouta a uvazuju o zavazani oci,ale mam pritele noveho tak mesic a nevim,jeste se stydim :oops:[/quote]Ono se to časem podá. Já mám také hodně při sexu ráda, když mám zavázané oči. Je to takové tajemné a hrozně vzrušující vnímat druhého jen podle dotyků. To se určitě bude líbit i tvému novému partnerovi.
Klára, (18. 02. 2013 11:25) Reagovat
Sex se dá okořenit různými způsoby, ale musí být zájem s obou stran. Upadly jsme v sexu také do stereotypu. Není divu, jsme už manželé pěknou řádku let. Proto jsem se začala rozhlížet po něčem, čím to oživit. Myslela jsem, že manželovi udělám radost, ale spíš nechápal a zdálo se mi tu zbytečný. Pak se těžko něco změní. Ach jo...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty