Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod A čím si ještě okořenit sex?

A čím si ještě okořenit sex?

Zaujal vás sex s pouty a chcete více experimentovat? Možností máte mnoho a existuje i mnoho erotických pomůcek, které vám v tom pomůžou. Chcete, aby váš protějšek byl úplně bezmocný? Zavažte mu oči. Pak už si s ním můžete dělat úplně, co chcete. Mnoho lidí uvádí, že když má jejich partner či partnerka zavázané oči a nekouká na ně, dokáží se v sexu více odvázat a experimentovat. Zkuste to také. Sex je přeci o experimentování.

Koupit


Diskuse (25 komentářů)

Martina, (06. 04. 2014 10:27) Reagovat
Také doufám, že na dovolené budeme mít konečně více času sexuálně řádit .V poslední době je tak málo času na cokoliv. No, každopádně manželovi zakážu si vzít s sebou notebooka. Co ho vynalezli, tak má tendence ho tahat na dovolenou. Místo notebooku nějakou šikovnou erotickou pomůcku. To není vůbec špatný nápad.
Sanda, (17. 06. 2014 06:53) Reagovat
Dobře funguje klasika - dobrá večeře, víno (ne moc, aby člověk nebyl unavený nebo opilý), svíčky, pěkný film a pak zalézt do postele s tím, že člověk má hodně času, ráno nikam nestává.:)
Tereza, (01. 10. 2014 09:39) Reagovat
Okořenění sexu je hrozně důležitý, může to zachránit i manželství, což vím z vlastní zkušenosti. Upadli jsme do stereotypu, hádali jsme se kvůli kravinám. Pak jsme začali v sexu experimentovat a teď jsme celkově uvolněnější, přemýšlíme, co ještě zkusíme a promítá se to i do běžného života.
Doli, (13. 01. 2015 14:01) Reagovat
Kořeníme, ale i přes tipy na netu a erotické pomůcky nám občas dochází fantazie, ale my si poradíme.:)
Lída, (05. 02. 2015 09:55) Reagovat
Pouta byly snad první erotickou pomůckou, kterou jsme si s partnerem pořídili - to už je hodně let zpátky. Dnes už máme docela slušnou výbavu erotických pomůcek, ale i dalších věcí, co naše hrátky zaručeně zpestří. :-*
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty