Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod A čím si ještě okořenit sex?

A čím si ještě okořenit sex?

Zaujal vás sex s pouty a chcete více experimentovat? Možností máte mnoho a existuje i mnoho erotických pomůcek, které vám v tom pomůžou. Chcete, aby váš protějšek byl úplně bezmocný? Zavažte mu oči. Pak už si s ním můžete dělat úplně, co chcete. Mnoho lidí uvádí, že když má jejich partner či partnerka zavázané oči a nekouká na ně, dokáží se v sexu více odvázat a experimentovat. Zkuste to také. Sex je přeci o experimentování.

Koupit


Diskuse (25 komentářů)

Anna, (06. 05. 2013 08:12) Reagovat
Kláro, já myslím, že je to problém více chlapů, nebo jste mu možná jen nekápla do noty a líbilo by se mu něco jiného. Zkuste s ním promluvit. Třeba vám prozradí, co by ho rajcovalo...:)
Adéla, (22. 05. 2013 06:17) Reagovat
Je dobrý, že dneska, když člověk chce okořenit svůj erotickej život, že nemusí stále vymýšlet něco nového. Já třeba zase tolik fantazie nemám, ale mrknu na net a hned vím. A když už mě fakt nic nenapadne...Erotických pomůcek jsou mraky.
Pavlína, (31. 05. 2013 09:36) Reagovat
a někdo si nedá ani tu námahu se o něco snažit. Mezi ně jsem do nedávné doby patřila i já. Jenže pak jsem měla podezření, že je mi manžel nevěrnej a uvědomila jsem si, že máme v posteli strašnej stereotyp .tak teď více experimentujeme a je to jako zamlada.:)
Alena, (18. 06. 2013 09:06) Reagovat
Už se těším na dovču. To bude dost příležitostí na okořenění sexu. Jedeme letos do Chorvatska a takhle u moře je to nejlepší. Vždy jsem hodně nabuzená, asi je to tím, že nic nemusím, ale asi i tím horkem a celkově pohodou. Už aby byl konec července.:)
Petr, (16. 01. 2014 13:31) Reagovat
No, to já zase v horku nemám moc chuť na sex, ale pokud jsem někde u moře, kde jsou dobře klimatizovaný pokoje, tak se samozřejmě ničemu nebráním. Je to dobrý tip na příští dovču. Parnterce nic neřeknu, koupím nějakou erotickou pomůcku a vybalím jí až na dovolené. S erotickými pomůckami moc zkušenosti nemáme, ale proč to nezkusit...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty