Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod BDSM a spoutávání

BDSM a spoutávání

Jak už jsme se zmínili, pouta sama o sebe nejsou BDSM praktikou, protože nejde o způsobení bolesti, ale můžete tak dát najevo svou převahu či naopak podřízenost.

Jde-li však o bolest, je to BDSM praktika. Dokonce existuje výraz pro erotické poutání či svazování. Tuto praktiku nazýváme bondage.

Bondage spočívá v tom, že omezíme v hybnosti svého partnera. Toto omezení je v různých stupních. Můžete dotyčnému svázat jen ruce či nohy, ale také můžete svázat celé jeho tělo. Důležité je pouta ani provazy příliš neutahovat, protože musí být zajištěné prokrvení končetin a míst, kde je tělo svázané.

Koupit


Diskuse (19 komentářů)

Tereza, (29. 06. 2012 14:23) Reagovat
Eliáši, vždyť to, co říkáš, je blbost. Poutání (když není bolestivé) a samo o sobě není, přeci nespadá pod BDSM. To by muselo fakt bolest. BDSM je o bolesti. Pouta tě dají pocit moci akorát v psychologické rovině.
Zuza, (20. 07. 2012 10:45) Reagovat
Ať si říká, kdo chce, co chce, já na pouta nedám dopustit. A to si nemyslím, že bych zrovna byla příznivcem tvrdšího sexu. I
Anča, (27. 07. 2012 11:43) Reagovat
Spoutávání je super, ale asi v našem vztahů není nikdo výrazně dominantní či submisivní, sem tam se spoutáváme a vcelku se v tom střídáme. Je to zajímavé a vzrušující oddat se do moci toho druhého.
Monča, (12. 12. 2012 15:47) Reagovat
Filipe, tak to máme stejný problém, také toužím, aby mě takhle můj přítel jakoby přepadl a spoutal, jenže nevím, jestli by to už pro něj nebylo za únosné hranice. Nedokážu to odhadnout. Je dost konzervativní, ale spíš v názorech než v sexu samotném. Tak nevím...
Simona, (21. 02. 2013 08:44) Reagovat
Mončo, tak to riskněte a zkuste navrhnout, jestli spolu už nějakou dobu chodíte a nebude se mu návrh zamlouvat, tak vás kvůli tomu určitě neodsoudí. On člověk občas musí trochu zariskovat
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty