Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod BDSM a spoutávání

BDSM a spoutávání

Jak už jsme se zmínili, pouta sama o sebe nejsou BDSM praktikou, protože nejde o způsobení bolesti, ale můžete tak dát najevo svou převahu či naopak podřízenost.

Jde-li však o bolest, je to BDSM praktika. Dokonce existuje výraz pro erotické poutání či svazování. Tuto praktiku nazýváme bondage.

Bondage spočívá v tom, že omezíme v hybnosti svého partnera. Toto omezení je v různých stupních. Můžete dotyčnému svázat jen ruce či nohy, ale také můžete svázat celé jeho tělo. Důležité je pouta ani provazy příliš neutahovat, protože musí být zajištěné prokrvení končetin a míst, kde je tělo svázané.

Koupit


Diskuse (19 komentářů)

Míša, (23. 07. 2014 07:00) Reagovat
Jano, na samotným spoutání není vůbec nic špatného. Nahoď třeba, že by se ti líbilo, aby si s tebou hrál, aniž by ses ho mohla dotknout, ale že víš, že bys nevydržela se ho nedotýkat, takže byste to mohli zkusit se zavázanýma rukama. Na to ti nemůže říct, že je to divný...
Daniel, (05. 12. 2014 06:20) Reagovat
Já tedy myslím, že spoutávání při "běžném" sexu se od spoutávání při BDSM liší tím, jak silné to spoutání je. Pokud jde jen o to znehybnit ruce, je to ještě součástí běžného sexu, pokud se pouta zařezávají už je to BDSM. I když...proč to škatulkovat, vždyť je to vlastně jedno.
Kiki, (10. 06. 2015 13:52) Reagovat
Poutání je úplně normální a sexy, ale před nedávnem jsem měla přítele, který na mě koukal hodně divně, když jsem chtěla spoutat, skoro jako na nějakého zvrhlíka. To vůbec nechápu.
Gita, (24. 07. 2015 11:32) Reagovat
Kiki, kvůli poutům jako na zvhlíka? Tak to musel být v posteli docela nudný patron ne? Vždyť pouta je takový normální jednoduchý zpestření, kteří zkouší i ti, kteří nijak zvlášť v posteli neexperimentují.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty