Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod BDSM a spoutávání

BDSM a spoutávání

Jak už jsme se zmínili, pouta sama o sebe nejsou BDSM praktikou, protože nejde o způsobení bolesti, ale můžete tak dát najevo svou převahu či naopak podřízenost.

Jde-li však o bolest, je to BDSM praktika. Dokonce existuje výraz pro erotické poutání či svazování. Tuto praktiku nazýváme bondage.

Bondage spočívá v tom, že omezíme v hybnosti svého partnera. Toto omezení je v různých stupních. Můžete dotyčnému svázat jen ruce či nohy, ale také můžete svázat celé jeho tělo. Důležité je pouta ani provazy příliš neutahovat, protože musí být zajištěné prokrvení končetin a míst, kde je tělo svázané.

Koupit


Diskuse (19 komentářů)

Filip, (29. 03. 2013 13:10) Reagovat
Nedávno mě partnerka spoutala při sexu a bylo to super. A to bych do sebe neřekl, že jsem submisivní typ, ani v posteli ne. Ale tohle bylo tak zajímavý a jiný, že mi to prostě fakt bralo.
Vilda, (13. 06. 2013 08:06) Reagovat
Když jsem partnerce řekl o poutech, trávila se všelijak. Pak jsme o tom nemluvili a já je zakoupil. Možná z toho zezačátku byla trochu rozpačitá, ale rychle se jí to zalíbilo. Ono je jednoduché něco odsoudit s tím, že by ho to asi nebralo, ale když to potom zkusí...
Dita, (22. 07. 2013 05:47) Reagovat
Mě by se asi moc nelíbilo, kdyby mě partner nasadil pouta. spíš naopak - kdybych mu je nasadila já, asi jsem v tomhle ohledu spíš domininatní. I z poloh mám radši na koníčka, když si to můžu sama dobře korigovat.
Ester, (04. 11. 2013 15:33) Reagovat
[quote name="Dita"]Mě by se asi moc nelíbilo, kdyby mě partner nasadil pouta. spíš naopak - kdybych mu je nasadila já, asi jsem v tomhle ohledu spíš domininatní. I z poloh mám radši na koníčka, když si to můžu sama dobře korigovat.[/quote]Já to mám přesně naopak. Mám ráda, když mě má chlap ve své moci (samozřejmě také jenom při sexu). Klidně ho i poslouchám a i pouta bych si nechala nasadit, ale s těmi ještě nevyrukoval. Škoda, je mi hloupé si o to říkat.
Jana, (19. 05. 2014 13:54) Reagovat
Taky bych se nechala spoutat. Musí to být super, ale nějak nevím, jak bych to řekla partnerovi a vlastně ani mu to říkat nechci, vím téměř jistě, že na to není, tak aby ještě na mě divně nekoukal. Já vím, že je to normální, ale on to neví.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pouta na ruce
Kontakty